Szczypce ucinaki boczne wzmocnione HD 180 mm 21HDG-180 BAHCO Bahcocentrum.pl
  • Szczypce ucinaki boczne wzmocnione HD 180 mm 21HDG-180 BAHCO
Szczypce ucinaki boczne wzmocnione HD 180 mm
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie
- Ucinaki boczne zaprojektowane zgodnie z koncepcją i procesem ERGO™
- ISO 5749
- Wykończenie: czernione, zabezpieczone antykorozyjnie
- Hartowane indukcyjnie krawędzie tnące
- Krawędzie ostrzy wzmocnione
- Połączenie śrubowe zapewnia doskonałe, prostolinijne i powtarzalne cięcie
- Smukły kształt zapewnia dostęp do miejsc o ograniczonej przestrzeni
- Wyposażone w opatentowany mechanizm powrotny - sprężynkę którą można włączyć lub wyłączyć
- IP: Opakowanie przemysłowe
DANE TECHNICZNE
A : 180 mm
B : 19.8 mm
C : 25 mm
D : 10 mm
E : 2.3 mm
Maks. zdolność ciecia drutu Fe+ : 3.3 mm
Maks. zdolność ciecia drutu fortepianowego : 2.8 mm