Bahco narzędzia i akcesoria

Marka Bahco to ceniony wytwórca narzędzi ręcznych wykorzystywanych w zakładach przemysłowych, na liniach produkcyjnych, w warsztatach oraz w warunkach domowych. Narzędzia Bahco wyróżniają innowacyjne rozwiązania technologiczne oraz wytrzymałość. Jest to marka premium w segmencie narzędzi ręcznych. Obecnie Bahco należy do firmy SNA Europe, będącej częścią SNAP-on Incorporated.

Bahco – narzędzia z historią

Od wielu lat narzędzia ręczne Bahco z charakterystycznym logo z haczykiem i rybką cieszą się uznaniem użytkowników. Pierwszym narzędziem szwedzkiej firmy Bahco była piła, która zdecydowanie wyróżniała się na tle konkurencji. Wszystko za sprawą doskonale dobranego materiału i dokładnie zaplanowanego projektu. Takie są również współczesne produkty Bahco. Dzięki temu są one skuteczne oraz bezpieczne zarówno dla profesjonalistów, jak i w użytku domowym.

Narzędzia Bahco, które wykorzystasz w różnych warunkach 

W naszym asortymencie znajdziesz narzędzia Bahco o różnych zastosowaniach. Oferujemy narzędzia ręczne, izolowane 1000V, nieiskrzące, osprzęt do maszyn, sprzęt przeznaczony do motoryzacji i warsztatów, renowacji i dekoracji. Możesz wybrać także różnego rodzaju narzędzia – pomiarowe, ogrodnicze i precyzyjne. Produkty dostępne są pojedynczo lub w precyzyjnie skomponowanych zestawach.

Wszystkie produkty Bahco – narzędzie ręczne i wszystkie pozostałe wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Spełniają one wszelkie niezbędne normy bezpieczeństwa. Ponadto wyróżnia je ergonomia, przekładająca się na wygodę użytkowania. W naszej ofercie znajdziesz też specjalistyczne narzędzia do przechowywania, dzięki czemu wszystko, czego potrzeba w pracy, będziesz mieć zawsze pod ręką. Zapoznaj się z szerokim asortymentem narzędzi Bahco i wybierz, te których potrzebujesz.

Jest 15818 produktów.

Pokazano 1-48 z 15818 pozycji
Aktywne filtry

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć