Wykrętaki Bahco

wykrętaki Bahco

Ściągacze i wykrętaki Bahco są wykonane z najwyższą precyzją z materiałów wysokiej jakości. Decyduje to o ich wyjątkowej trwałości. W naszej ofercie znajdziesz solidne narzędzia do demontażu oraz łyżki i łomy specjalne. Dostępne są pojedynczo, jak i w starannie skomponowanych zestawach.

Gdzie wykorzystywane są wykrętaki i ściągacze Bahco?

Znajdują one zastosowanie w warsztatach remontowych, serwisach samochodowych, w stoczniach, kopalniach, lotnictwie oraz przemyśle petrochemicznym czy elektromaszynowym. 

Narzędzia z najlepszych materiałów

Wszystkie oferowane przez nas narzędzia wykonane są z wytrzymałych materiałów. Łyżki do opon produkowane są z Wanad-Extra niklu z chromowanym wykończeniem, łyżki specjalne i montażowe ze stali stopowej, z kolei pręty z chromowanej stali Cr-Mo. 

Ściągacze i wkrętaki Bahco to narzędzia ergonomiczne i dostosowane do potrzeb użytkowników. Poznaj nasz zróżnicowany asortyment i wybierz dokładnie to, czego potrzebujesz w swojej codziennej pracy.

Jest 101 produktów.

Pokazano 1-48 z 101 pozycji
Aktywne filtry

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć