Narzędzia nieiskrzące Bahco

narzędzia nieiskrzące Bahco

W naszej ofercie znajdziesz następujące narzędzia nieiskrzące Bahco – klucze (płaskie, oczkowe, płasko-oczkowe, nastawne), klucze do podbijania, klucze do rur oraz młotki. 

Gdzie wykorzystywane są narzędzia nieiskrzące?

Narzędzia nieiskrzące Bahco przeznaczone są do używania w przestrzeniach zagrożonych wybuchem.  Wykorzystywane są także w miejscach, gdzie użycie zwyczajnych narzędzi wiąże się z zagrożeniem wywołania iskier mechanicznych, które mogą spowodować zapalenie mieszaniny wybuchowej. O ryzyku potencjalnego pożaru mówimy, gdy powszechnie obecne są palne lub łatwopalne opary, ciecze oraz pyły w środowiskach wydobywczych, petrochemicznych oraz podobnych środowiskach przemysłowych. 

Z jakich materiałów wykonane są narzędzia nieiskrzące Bahco?

Ryzyko występowania iskier jest minimalne w przypadku narzędzi wykonanych z mosiądzu, brązu, stopów miedzi oraz aluminium, a także stopu miedzi i berylu. To miękkie materiały, dlatego ryzyko iskrzenia w ich przypadku jest niskie. Narzędzia nieiskrzące Bahco wykonane są ze stopu aluminium z brązem i stopu miedzi z berylem. Wytwarzane są one zgodnie z międzynarodowymi normami DIN i ISO w zakresie wymiarów, wydajności cięcia oraz wytrzymałości. W zależności od zastosowania i przeznaczenia różni je twardość. Zapoznaj się z szerokim asortymentem naszych narzędzi nieiskrzących, wybierz te, których potrzebujesz w codziennej pracy.

Jest 1203 produktów.

Pokazano 1-48 z 1203 pozycji
Aktywne filtry

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć